Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Opcje przeglądania
Marka
Procesor
Pamięć RAM
Karta graficzna
Dysk twardy SSD
Dysk twardy HDD
System operacyjny
Stan
Nowość
Promocja

Infolinia:

696 060 464

Waluty
Wersje językowe

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dell OptiPlex 790 to deskoptowe urządzenia komputerowe zaprojektowane dla użytkowników oczekujących wysokiej wydajności i przyjemnej pracy. Wszystko zostało tu pomyślane tak, by zapewnić oszczędność czasu i pieniędzy, a zarządzanie uprościć do minimum. Ale żeby się o tym przekonać, trzeba poznać więcej szczegółów. I zaraz je przedstawimy.

Komputer Dell OptiPlex 790 zyskuje przy bliższym poznaniu

Choćby dlatego, że seria Dell 990 zalicza się do najmocniejszych OptiPlex w historii. Ogromne możliwości zwiększające wydajność zawdzięczamy m.in. procesorowi Intel® Core ™, szybkim pamięciom i wsparciem dla 4 monitorów jednocześnie. OptiPlex 790 obsługuje także elastyczny pulpit, co pomaga użytkownikom sprawniej pracować i centralizować część działań.

Ponadto PC Dell 790 umożliwiają instalację dwóch stanowisk typu "wszystko w jednym" (All in One). Zwiększona została również dostępność, ponieważ obudowę można rozmontować bez narzędzi, korzystając jedynie z wygodnych zatrzasków bocznych. Usprawnia to naprawy i konserwację komputerów.

Obudowy OptiPlex 790 są dostępne w 4 rozmiarach, co pozwala wygodnie wdrożyć sprzęt bez względu na posiadaną przestrzeń. Możesz wybrać: mini-wieżę (OptiPlex 790 MT), deskopt (OptiPlex 790 DT), małą obudowę (OptiPlex 790 SFF), ultramałą obudowę (OptiPlex 790 USFF).

Ekonomicznie, świadomie i ekologicznie

Dell zalicza się do najbardziej proekologicznych firm komputerowych na świecie. Firma szanuje naszą planetę, dlatego wprowadza sprzęty, które pomagają minimalizować wpływ na środowisko naturalne. Takie aspekty jak poddające się recyklingowi obudowy, czyli energooszczędne zasilacze sprawiają, że kupując Dell OptiPlex 790 przyczyniasz się do mniejszego zużycia zasobów naturalnych.

Podsumowując, Dell OptiPlex 790 to:

  • Jedne z najmniejszych komputerów biznesowych
  • Ponadprzeciętna trwałość obudowy
  • W testach wykazuje dużą moc dla najpopularniejszych aplikacji komputerowych
  • Bardzo niskie zużycie energii
do góry
Przejdź do porównywarki
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl