Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Opcje przeglądania
Marka
Procesor
Pamięć RAM
Karta graficzna
Dysk twardy SSD
Dysk twardy HDD
System operacyjny
Stan
Nowość
Promocja

Infolinia:

696 060 464

Waluty
Wersje językowe

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Piękny design to nie wszystko co oferuje Dell OptiPlex 9010. To jedynie miły dodatek do licznych aplikacji i programów zwiększających wydajność tych komputerów. Na ogół Dell 9010 są polecane przede wszystkim do zastosowania w biurach. Ale ze względu na łatwość obsługi i nowoczesne funkcje, nasi klienci korzystają z nich na wiele sposobów.

Dell OptiPlex 9010 to komputery przyjazne jak żadne inne

Rozumiemy, że cena modelu jest bardzo atrakcyjna. Ale na tym nie kończą się korzyści płynące z posiadania tych komputerów. Weź pod uwagę, że możesz sprawniej obsługiwać pulpit dzięki najnowszym procesorom Intel® Core ™, szybszym dyskom twardym, dyskom SSD lub hybrydowym. Możesz komunikować się z komputerami w pobliżu, a także tworzyć zaawansowane wideokonferencje lub obsługiwać klientów przez telefon z wykorzystaniem Microsoft Unified.

Dzięki OptiPlex 9010 zwiększasz produktywność pracy, obsługując nawet 3 monitory jednocześnie. Dodatkowo, Encryption4 oferuje jedno rozwiązanie do elastycznego szyfrowania danych w sieci i wymiennych nośnikach. Ponadto istnieje możliwość zdalnego zarządzania systemem BIOS. Na koniec dodamy, że takie rozwiązanie jak Dell Cloud pomaga odciążać urządzenia, wprowadzać model dopasowany do potrzeb użytkownika, w tym automatyzację zarządzania pocztą e-mail i innymi programami.

Dopasuj komputer do swoich potrzeb

OptiPlex 9010 jest dostępny w różnej wielkości obudowach, dlatego masz większy wybór. Dokładnie aż 5 wersji do wyboru: miniwieżę (MT), deskopt (DT), małą obudowę (SFF), ultramałą obudowę (USFF) i nowe urządzenie wielofunkcyjne All in One (AiO). Wsparcie Dell przy najróżniejszych usługach ułatwia konfigurację i jeszcze większą personalizację sprzętów.

Czym jeszcze zaskakuje Dell OptiPlex 9010?

OptiPlex 9010 to jedne z tych komputerów, w które się inwestuje bez wahania. Wybierając tę serię, masz zagwarantowane:

  • Długi cykl życia komputerów – Dell dba o to, by sprzęty służyły dłużej niż jeden sezon
  • Wymianę elementów bez narzędzi, co znacznie usprawnia konserwację i naprawy
  • Mniejsze zużycie energii przy zachowaniu wysokiej wydajności
  • Możliwość recyklingu obudowy i innych komponentów
do góry
Przejdź do porównywarki
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl