Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

Infolinia:

696 060 464

Waluty
Wersje językowe
O firmie

Trendy w technologii komputerowej zmieniają się tak szybko, że trudno bez szkody na budżecie nieustannie w nią inwestować. Drogi sprzęt komputerowy szybko traci na wartości, a to co kupisz dziś za kilka lat okaże się przestarzałe. Warto znaleźć równowagę pomiędzy technologią, jakiej potrzebujesz a ceną. Odpowiedzą na te problemy jest sprzęt poleasingowy, która daje szansę być właścicielem bardzo dobrego sprzętu i oprogramowania kupionych w rozsądnej cenie.

Czym się zajmujemy?

Naszą domeną jest sprzedaż niedrogich, a przy okazji dobrej jakości komputerów poleasingowych i telefonów. Nieustannie budujemy zaufanie naszych klientów dostarczając doskonałej jakości produkty w jednych z najlepszych cen na rynku, wsparcie gwarancyjne i serwis posprzedażowy.

Skąd pochodzą nasze komputery?

Komputery poleasingowe to najczęściej używane, zmodernizowane jednostki, które wcześniej były wykorzystywane przez firmy oferujące leasing (wynajem) sprzętu. W wielu przypadkach komputery mają 2-5 lat. My je kupujemy i poddajemy procesowi regeneracji w celu odsprzedaży. Towar pozyskujemy również od dużych firm likwidujących cały sprzęt komputerowy. Często są komputery w świetnym stanie, a zdarzają się praktycznie nowe i nieużywane.

Dlaczego nie ma ryzyka?

Niezależnie od tego, skąd pochodzą nasze komputery, zawsze przechodzą bardzo podobny proces modernizacji i testów. Każdy komputer poddawany jest kilku testom sprawdzania jakości – m.in. test wizualny, test zasilania, test pod kątem brakujących komponentów i innych kryteriów. Po zakończeniu testów sprzętowych i spełnieniu wszystkich kryteriów komputer jest gotowy do sprzedaży.

Dlaczego warto?

Wielu naszych klientów potwierdza, jak bezsensowne jest płacenie wysokich cen za nowy towar, kiedy można kupić dobry, wydajny i zmodernizowany komputer za ułamek ceny rynkowej. Na przykład sprzęt o początkowej cenie 8000 zł możesz u nas kupić za 3000 zł.

Jesteśmy dumni z oferowanych przez nas produktów i wierzymy, że po zakupie poleasingowego sprzętu nigdy więcej nie wrócisz do kupowania nowego, drogiego sprzętu. Ze względu na szeroką gamę komputerów, bez problemu znajdziesz taki, który będzie pasował do Twoich potrzeb.

Kilka słów o NANO-COMP:

  • Współpracujemy z międzynarodowymi dostawcami
  • Jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny
  • Dostawy są u nas ekspresowe
  • Każdy sprzęt jest w 100% wartościowy i objęty gwarancją
  • Obsługujemy klientów hurtowych i detalicznych
do góry
Przejdź do porównywarki
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl