Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

Infolinia:

696 060 464

Waluty
Wersje językowe
TAX FREE

W przypadku zakupów w sklepie stacjonarnym, znajdującym się w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 12/2 lok.1 istnieje możliwość wystawienia dokumentu TAX FREE dla podróżnych. Za podróżnego uważa się osobę fizyczną, która nie ma stałego miejsca zamieszkania na terytorium Unii Europejskiej. Minimalna ilość zakupów na jednym formularzu TAX FREE wynosi 200zł.

Zwrot refundacji (pełna refundacja VAT23%) jest realizowany w sklepie stacjonarnym (Antoniuk Fabryczny 12/2 lok.1 Białystok).

SPRZEDAWCA może dokonać zwrotu podatku VAT, jeżeli podróżny wywiózł zakupiony towar poza terytorium Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonał zakupu.

SPRZEDAWCY przysługuje prawo zastosowania 0% stawki podatku VAT do dostawy towarów, od której dokonano zwrotu podatku PODRÓŻNEMU, pod warunkiem że otrzyma on dokument potwierdzający wywóz towaru poza terytorium Unii Europejskiej w terminie nie późniejszym niż przed upływem 10 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym dokonano dostawy.

BRAK PIECZĘCI CELNIKA, NIECZYTELNY PODPIS lub ZNISZCZONY FORMULARZ są równoznaczne z ODMOWĄ REFUNDACJI.

do góry
Przejdź do porównywarki
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl